(+48) 48 383 55 72 office@topeks.pl

Skontaktuj się z nami

Transport
Międzynarodowy

Specjalizujemy się głównie w międzynarodowych przewozach przesyłek kurierskich we współpracy z największymi liderami światowymi z Holandii, Stanów Zjednoczonych oraz Włoch. Oprócz usług międzynarodowych i ekspresowych nasza firma wykonuje również stałe codzienne linie na terenie Europy Zachodniej. Aby sprostać wymaganiom każdego klienta jak również podnieść poziom świadczonych przez nas usług dokonujemy ciągły inwestycji jak również dbamy o rozwój kwalifikacji naszych pracowników.

Naszymi głównymi kierunkami są: Niemcy-Włochy-Francja-Hiszpania-Słowenia-Polska-Holandia-Wielka Brytania-Belgia-Portugalia. Na specjalne życzenie klienta jesteśmy w stanie dowieźć towar również do innych krajów.

Jakość

Nasza firma świadczy również usługi transportu ekspresowego czyli dostawy  ładunków z pilnym terminem rozładunku, który biorąc pod uwagę potrzeby klienta zostaje wykonany autem z podwójną obsadą, aby dotrzeć do miejsca rozładunku w jak najszybszym czasie.

Dzięki wykwalifikowanym i doświadczonym kierowcom, każdą powierzoną nam trasę pokonujemy z zaangażowaniem i pewnością że Państwa towar dojedzie w stanie nie naruszonym do miejsca docelowego.  Aby zadbać jeszcze bardziej o bezpieczeństwo Państwa ładunku posiadamy OC Przewoźnika tzw OCP.

Każda podróż to nowe doświadczenie…

Działamy z sukcesem na rynku transportu międzynarodowego od 7. lat

Zatrudniamy ponad 100 pracowników!

Miesięcznie przewozimy ponad 1200 ładunków miesięcznie!

Przejeżdżamy miesięcznie ponad 500 tyś. kilometrów!