(+48) 48 383 55 72 office@topeks.pl

Skontaktuj się z nami

O firmie

Jesteśmy firmą działająca od 2011r. na rynku usług transportu międzynarodowego, wspieraną przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Jako spółka z kapitałem zagranicznym możemy pochwalić się dynamicznym rozwojem jak również stabilną sytuacją finansową.

Współpraca z największą i najważniejszą firmą na włoskim rynku transportowym pozwoliła nam na pozyskanie nowych klientów jak również zaprezentowanie się na arenie transportu międzynarodowego w Europie Zachodniej. Dzięki temu naszymi klientami są głównie kontrahenci zagraniczni.

PUNKTUALNOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

W podejmowanych przez nas działaniach stawiamy zawsze na precyzję, punktualność i nie zawodność. Aby zapewnić jak najwyższą jakoś świadczonych przez nas usług nasze auta jak również i naczepy wyposażone są w nowoczesne podwójne systemy monitorujące, które pozwalają ustalić aktualne położenie przewożonego towaru w czasie rzeczywistym. Dodatkowo nad dokładnością i punktualnością dostaw czuwają dyspozytorzy pracujący w nocy. Nasza baza transportowa znajduję się we Włoszech w Piacenzie, natomiast biuro w Radomiu.

TRANSPORT to nie tylko nasza PRACA,
ale również PASJA!